KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12432129
nr 1243 2129
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Hästar och ryttare, 2/10. Signerad, -63. Motivet: 20x82
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:15:54
24/3 18:32:49
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén